evde kadınlara iş imkanı
Blogumuzda Yazar Ol Para Kazan

Evet yanlış okumadınız. HemsuT artık yazarlarına para kazandırıyor… HemsuT.NeT eskiden ücretsiz olarak yazar kabul ediyordu. Dilediğiniz paylaşımları hemsut’da dilediğiniz gibi paylaşabiliyordunuz.

Geçenlerde blog yazarak para kazanma isimli bir kaç yazı okudum. Ancak hepsi para tuzağıydı. Hiçbiri kazandırmıyordu ve dahası paranızı alıyorlardı. Taleplerine göre size blog kurmayı öğretiyorlardı, orada yazı yazıyordunuz, siteye reklam yerleştirip onlardan para kazanıyordunuz… Daha önce bu işi yapanlar bilir. reklamlar öyle havadan düşmüyor. Sitedeki reklamlar olduğu yerde durunca para da kazandırmıyor. Günlük 1000 kişi civarı sitenize girse bunların 10-15 tanesi reklamlara tıklıyor ve reklam başı ortalama 0,02$ kazanıyorsunuz. Yani ölme eşeğim ölme…

Ayrıca sitenizin hitini artırmanız, arama motorlarında yükselmeniz de zaten çoook zor. Eğer kolay olsaydı herkes yükselirdi ve kimse çalışmaz, herkes site kurarak geçinirdi…

 

Düşündüm ki benim bir çok web sitem var ve google ile de anlaşmam var. Örneğin bu sitede google adsense reklamları yayınlıyorum. Bu reklamlara tıkladığınız zaman para kazanıyorum, tıklamazsanız orada yatıyor öyle… Sitemizin güncel olmasından ötürü bu kazancım hemen hemen sabit gidiyor. Ancak amacım bu kazancı artırmak. Bu da yeni ve özgün yazılarla olacak elbette…

Birçok web sitesiyle  ilgilendiğim için kimi zaman güncellemeye vaktim olmuyor. Ben de işin özü kendime yardımcı arıyorum. Eskiden sitemize arada bir uğrayıp yazı yazanlar oluyordu ancak bu işi sadece sevdikleri için yapıyorlardı.  O kişilere küçük bir hediyemiz olsun istedik ve artık blog yazarlığından para kazandırmaya başladık. Hem de paranızı almadan, hem de hemen!

 

İŞİN DETAYI:

Yapacağınız iş çok kolay… Sitemiz sağ menüsünden META kategorisinden önce sitemize üye oluyorsunuz. Böylece yazarlık başvurunuzu yapmış oluyorsunuz.

Üye girişi yaptıktan sonra “yeni yazı” linkine tıklıyorsunuz. Karşınızda yazınızı hazırlayacağınız çok kolay bir sayfa açılacak. Sitemiz kategorileri dışına çıkmadan dilediğiniz yazıyı yada haberi ekleyebilirsiniz. Ancak yazınız kesinlikle link barındırmayacak. Kopyala yapıştır yazılar sitemize zarar vereceğinden bu tür yazıları kabul etmiyoruz, yazınız silinir. İnternetteki bir yazıyı paylaşacaksanız önce wordpadda yazıyı biraz düzenlemelisiniz. Bazı kelimeleri değiştirerek aynı yazı olmamasını sağlayın. En azından kopyala yapıştır yapmadığınızı google görsün. Ufak tefek değişiklikler bile yeterli olacaktır.

Ardından yine aynı sayfanın sağında kategoriler bölümünü göreceksiniz. Yazınızın uygun olduğu kategoriye tik atın. Hemen altında Etiketler başlığı göreceksiniz. Buraya yazınızla ilgili etiketleri yazacaksınız. Örneğin google üzerinden insanlar ne yazdığında sizin yazınızı okurlar diye düşünüp bu kelimeleri virgül ile ayırarak yazıp ekle tuşuna basacaksınız. Ardından Yayınla tuşuna basarak yazınızı yayınlayacaksınız…

 

PEKİ NASIL PARA KAZANACAKSINIZ?

Size sayaç kullanıcı adı ve şifresi ulaştıracağız. Herhangi bir arama motoru üzerinden, facebooktan veya twitterdan gelen hitler geçerli, yönlendirme yada oto-hit sitelerinden gelen hitler geçersiz sayılacak. Geçerli 1000 hit size 4TL kazandıracak. 1 yazıdan kazandığınız toplam kazanç 100TL olunca o yazıdan artık para kazanamayacaksınız.

Başlangıç olarak küçük bir rakam gibi görünse de matematiksel olarak çok güzel paralar kazanmanız mümkün.

1 yazı ekleme zorunluluğu yok. Örneğin sitemize Her gün 1 yazı eklediniz. 1 ay sonra 30 yazı eklemiş oldunuz. Herhangi bir blogda 30 yazı size beş kuruş kazandırmaz. 300 yazınız olduğu zaman, SEO nuz iyiyse 20-30$ anca kazanırsınız. Ancak bu 30 yazınız size şartları sağladığınızda 100×30= 3000 TL kazandırmış olacak.

 

  • Alan adı- host gibi işlemlerle uğraşmadınız.
  • SEO gibi zorlu işlerle uğraşmadınız.
  • İndexlenme problemi çekmediniz çünkü sitemiz sürekli google tarafından indexleniyor. Yazınızın indexlenmesi maximum 1 gün sürer. Normal şartlarda 5 dakikada indexlenir.
  • Zorlu tasarımlarla uğraşmadınız.
  • Site tanıtımları ile uğraşmadınız.
  • Uygun reklam yerleşimleri ve bir türlü gelmeyen tıklamalarla uğraşmadınız.

Hazırdaki gayet iyi hite sahip web sitemizde bir yazar olarak yazınızın kalitesine göre para kazandınız. Şimdi sıra geldi ödemelere:

 

ÖDEMEYİ NASIL ALACAĞIM?

Ödeme sistemimizi 2 koldan yürütüyoruz. İsteyen cepTL (kontör) olarak ödemesini alır, isteyen banka hesabına EFT olarak alır.

Ancak ödemenizi kesintisiz olarak alabilmeniz için öncelikle bize kazandırmış olmanız gerekir. Bunun için de küçük ücretleri yatıramayız. 1 aylık döngü sonundaki kazancınız 50TL ve üzeriyse banka hesabınıza ödeme yapılır. 50TLnin altındaysa kazancınız bekletilir ve bir sonraki ay 50TL’ye ulaşması beklenir. Her 50 TL lik kazancınız ay sonunda banka hesaplarına aktarılır.

Ödemenizi kontör ile alacaksanız her 25TL lik kazancınız 20 cep lirası olarak cep telefonunuza gönderilir. Kontör ödemeleri için  50 TL lik sınır yarıya indirilir ve 25TL lik kazancınız olması yeterlidir…

 

LİMİTLER ARTIRILACAK MI?

Sistem oturduğu zaman (sitemizin de kazançları arttığı zaman) kazanacağınız ücretler artırılacak, daha az tıklamayla daha çok para kazanabileceksiniz. Hatta zaman zaman yapılan çekilişlerle ücretsiz kontör kazanabileceksiniz.  Ancak bunların gerçekleşmesi için sitemizin biraz daha gelişmesi gerekiyor. Yazar sayımız belirlediğimiz limite ulaştığında yeni yazar almayı durduracağız. Bu sayede ücretlerinizi aksama olmadan ödeyebileceğiz. Bu kazanç fırsatından yararlanmak için hemen üye olun.

Unutmayın; sitemiz geliştikçe kazanç sistemi de gelişecek ve sadece yazı yazarak sürekli bir döngüyle para kazanabileceksiniz…

 

KURALLAR:

Yazılarınızın olmazsa olmaz bazı kurallara uyması gerekiyor:

1- Yazılarınız KESİNLİKLE yetişkinlere yönelik içerikte olmamalı. Yani +18 içerikler kesinlikle silinecek ve +18 içerik yayınlayan yazarın üyeliği de banlanacaktır.

2- Yazılarınız uygun kategoride olmalıdır. Alakasız kategoriye eklenen yazılardan para kazanamazsınız.

3- Yazınızla alakalı 1 adet resim de yüklemelisiniz. Bu sayede tasarımımızda yazınız rastgele yazılar bölümünde ve benzer yazılar bölümünde daha çok dikkat çeker, daha şık durur hatta google görseller üzerinden bile ziyaretçi çekebilirsiniz. Ancak bu resimler üzerinde başka sitelerin fligranı olmamalıdır.

4- Yazılarınız özgün olmalı, kopyala yapıştır yapılmamalı. Bu tür yazılar tespit edildiğinde silinecek ve silinene kadar kazanılan hitleriniz de boşa gitmiş olacak. Kopyala-Yapıştır yazılar sitemize zarar verdiğinden 3 kez bu şekilde yazısı silinen yazarların üyeliği banlanacaktır.

5- Yazınız içinde link veya reklam barındırırsa o yazıdan kazanacağınız ücret düşer. İçerisinde bu tür linkler veya bannerler olan yazılardan kazancınız 1000 hit 1 TL olarak hesaplanacak…

6-  Yazı başına kazandığınız tutar 100TL olduğu zaman o yazıdan artık para kazanamayacaksınız. Bunun sebebi eskimiş yazılardan bizim de kazanamayışımız ve işimizin gerçekler üzerine kurulu olmasıdır.

7- Kazanç Sistemimizin para kazanma yöntemi değiştirilebilir, ücretlerde genel site kazancına göre değişiklik yapılabilir. Ancak ay sonunda hak edilen kazançlarınız hak ettiğiniz sistem üzerinden ödeme yapılarak mağdur olmamanız sağlanmış olur.

8- Kural ihlali yapan yazarlar uyarılırlar, kural ihlali devam ederse üyeliği tamamen silinir.

9- Eski yazılarını silen yazarlar 1 kez uyarılır, 2. kez silen yazarlar uyarılmaksızın banlanır.

10- Kendine ait sitesi yada blogu olan yazarlarımız sitelerinin reklamlarını yazı ekleme karşılığında yayınlatabilirler…

 

 

HEMEN YAZARIMIZ OLUP PARA KAZANMAYA BAŞLAMAK İÇİN BURAYI TIKLAYINIZ

TAYFUN EREN BAGCI

Hayalleri Olan İnsan, DURDURULAMAZ!

Latest posts by TAYFUN EREN BAGCI (see all)

FavoriteLoadingBu Makaleyi Beğendim
Spam Kontrol Sorusu:

cansu açış
18 Nisan 2015 - 15:44

üye olma butonunu bulamadım yardımcı olabilir misiniz yazar olarak çalışmak istiyorum

Kampanya Haberleri
forivia üyelik
En Çok Yorumlanan Konular
En Popüler Konular
HD Walpaller-Doğa Resimleri
  Masaüstü arkaplanı olarak kullanabileceğiniz HD duvar kağıtları. Yüksek kalitede walpaller. Resimlere tıklayarak büyük boyda inceleyebilirsiniz. Masaüstü bilgisayarı kasmayan yüksek çözünürlüklü walpaller. AŞAĞIDAKİ RESİMLERE TIKLAYARAK BÜYÜK BOYDA İNCELEYEBİLİR VE BİLGİSAYARINIZA İNDİREBİLİRSİNİZ… Büyük boyda açtığınız resme sağ tıklayın ve farklı kaydet’e basın. Böylece resim bilgisayarınıza inecektir. Küçük boyda indirdiğiniz masaüstü resimlerinde piksel bozukluğu gözlenebileceğinden büyük boyda tek tek indirmelisiniz… #gallery-1 { margin: auto; } #gallery-1 .gallery-item { float: left; margin-top: 10px; text-align: center; width: 33%; } #gallery-1 img { border: 2px solid #cfcfcf; } #gallery-1 .gallery-caption { margin-left: 0; } /* see gallery_shortcode() in wp-includes/media.php */ About Latest Posts TAYFUN EREN BAGCIHayalleri Olan İnsan, DURDURULAMAZ! Latest posts by TAYFUN EREN BAGCI (see all) Piaff Diğer Ürün Grupları - 29 Nisan 2018 Evde Ek İş - 23 Ağustos 2016 Piaff Networking Ev Hanımlarına Para Kazandırıyor - 16 Ağustos 2016 Powered by Starbox
Taş Kesilen İnsanlar: Pompei
      Taş Kesilen İnsanlar: Pompei Kainat’ın rehberi Kuran’ı Kerim de geçmiş kavimlerin haberleri ile ilgili pek çok ayet vardır. Kuşkusuz bu haberler, üzerinde düşünülmesi gereken konulardır. Bu kavimlerin büyük bölümü, kendilerine gönderilen peygamberleri yalanlamış, hatta onlara düşmanlık göstermişlerdir. Bu taşkınlıklarından dolayı da Allah’ın azabıyla karşılaşmışlar ve yeryüzünden silinmişlerdir. Allah Kuran’da, bu helak olaylarının sonraki insanlara da birer ibret olması gerektiğini bildirir. Vezüv Yanardağı’nın patlaması ile tarihten silinen Pompei kentinin durumu da bu konuya örnektir. Vezüv Yanardağı, İtalya’nın, özellikle de Napoli kentinin sembolüdür. Vezüv’ün batı yamacında Napoli, doğu yamacında ise Pompei kenti yer alır. Yaklaşık 2000 yıldır sessizliğini sürdüren Vezüv Yanardağı’nda geçmişte yaşanan bir lav ve kül felaketi, bu kentin insanlarını ani bir biçimde yakalamıştı. Felaket öylesine ani olmuştu ki, herşey 2000 yıl öncesinde olduğu gibi kaldı. Sanki zaman dondurulmuştu. “İbret Dağı” olarak adlandırılan Vezüv’ün bu şekilde tanımlanması boşuna değildir. Ünlü Sodom ve Gomorra kentlerinin başına gelen felaketle, Pompei’de yaşananlar birbirine çok benzemektedir. Kuran’da, Allah’ın kanunlarında hiçbir değişiklik olmadığı haber verilir. Allah’ın kurallarına aykırı giden, O’na başkaldıran herkes, aynı ilahi kanunla karşılık görür. Roma İmparatorluğu’nun dejenerasyonunun sembolü olan Pompei kavmi de, aynı Lut kavmi gibi, cinsel sapkınlıklara batmıştı. Sonu da Lut kavmiyle benzer oldu. Allah bu konuyla ilgili olarak Kuran’da şöyle buyurmuştur: “… Onlara uyarıcı-korkutucu geldiğinde, nefretlerinden başkasını arttırmadı. (Hem de) Yeryüzünde büyüklük taslayarak ve kötülüğü tasarlayıp düzenleyerek. Oysa hileli düzen, kendi sahibinden başkasını sarıp-kuşatmaz. Artık onlar öncekilerin sünnetinden başkasını mı gözlemektedirler? Sen, Allah’ın sünnetinde kesinlikle bir değişiklik bulamazsın ve sen, Allah’ın sünnetinde kesinlikle bir dönüşüm de bulamazsın.” (Fatır Suresi, 42-43) SEFAHAT TUTKUSU İÇİN YAŞAYANLAR Pompei’nin böyle bir felaketle yeryüzünden silinmesinde elbette ders çıkarılabilecek bir yön vardı. Tarihi kayıtlar, şehrin yok olmadan önce tam bir sefahat ve sapkınlık merkezi olduğunu gösteriyor. Şehrin en belirgin özelliği ise, fuhuşun çok yaygın olmasıydı. Pompei faciası öyle ani olmuştu ki, Vezüv’ün lavları bir anda tüm kenti haritadan sildi. Olayın en ilginç yanı ise, kentin günlük yaşantısı içinde, Vezüv’ün korkunç patlamasına rağmen, kimsenin kaçamaması ve adeta büyülenerek felaketin farkına bile varamamış olmasıydı. Yemek yiyen bir aile, sofradaki halleriyle aynen taşlaşmıştı. Pompei kalıntılarından çıkarılan taşlaşmış insan cesetlerinin, bazılarının yüzleri hiç bozulmadan kalmıştı. Cesetlerin yüzlerinde ise şaşkınlık ifadelerini görmek mümkündür. İşte facianın en dikkat çekici yönü buradadır. Nasıl olmuş da binlerce insan hiçbir şey görmeden ve duymadan, adeta ölümün gelip kendilerini yakalamasını beklemişlerdir? Olayın bu yönü, Pompei kavminin yokoluşunun Kuran’da anlatılan helak olaylarına benzediğini gösteriyor. Çünkü Kuran’da, helak olayları anlatılırken “birden yok olma” üzerinde durulur. Örneğin Yasin Suresi’nde anlatılan “şehir halkı”, tek bir anda topluca ölmüşlerdir. Surenin 29. ayetinde bu durum şöyle anlatılır: “(ONLARA) YALNIZCA BİR TEK ÇIĞLIK (YETTİ); ANINDA SÖNÜVERDİLER.” (Yasin Suresi, 29) Pompei halkının ölümü de ayetlerde anlatıldığı şekilde, “anında yok olma” tarzında gerçekleşmiştir. İşte bazıları Kuran’da bildirilen bu gibi helak olaylarının önemli bir bölümü, modern çağda yapılan arkeolojik araştırmalar sonucunda ortaya çıkarılmıştır. Kuran’da sözü edilen olayların delilleri olan bu bulgular, Kuran kıssalarının “ibret olma” özelliğini daha da açık bir biçimde göstermektedir. AHİRZAMAN SAHNELERİYLE BENZERLİK… Pompeii, İ.S. 70 yıllarında Vezüv yanardağının patlamasıyla, birkaç saat içinde lav ve kül tabakasıyla kaplandı. İnsanlar, ne yapacağını şaşırmış bir durumda devasa lav-kül selinden kaçmaya çalıştı, ama neredeyse hiçbiri kurtulamadı. Kimisi, o anda kent içinde bulunduğu yerde, mesela evinin içersinde, o şekilde kala kaldı. Pompeii’de yaşam bitmişti o andan itibaren. Pompeii’de yaşam, duyguların doruk noktasına ulaşmıştı. Zenginlik, şehvet, aç gözlülük… İnsanların benliğini ele geçirmişti bu duygular. Pompeii’de yaşam, artık çöküşün son noktasına kadar yükselerek ilerlemişti. Allah tarafından gazaba uğranmış bir şehir Pompeii.. Pompeii, İ.S. 70 yıllarında Vezüv yanardağının patlamasıyla, birkaç saat içinde lav ve kül tabakasıyla kaplandı. İnsanlar, ne yapacağını şaşırmış bir durumda devasa lav-kül selinden kaçmaya çalıştı, ama neredeyse hiçbiri kurtulamadı. Kimisi, o anda kent içinde bulunduğu yerde, mesela evinin içersinde, o şekilde kala kaldı. Pompeii’de yaşam bitmişti o andan itibaren. HİSTERİK TOPLUM: ŞEHVET/ZEVK/İLLEGALİTE Pompeii’de yaşam, duyguların doruk noktasına ulaşmıştı. Zenginlik, şehvet, aç gözlülük… İnsanların benliğini ele geçirmişti bu duygular. Pompeii’de yaşam, artık çöküşün son noktasına kadar yükselerek ilerlemişti. Allah tarafından gazaba uğranmış bir şehir Pompeii.. Pompeii, İ.S. 70 yıllarında Vezüv yanardağının patlamasıyla, birkaç saat içinde lav ve kül tabakasıyla kaplandı. İnsanlar, ne yapacağını şaşırmış bir durumda devasa lav-kül selinden kaçmaya çalıştı, ama neredeyse hiçbiri kurtulamadı. Kimisi, o anda kent içinde bulunduğu yerde, mesela evinin içersinde, o şekilde kala kaldı. Pompeii’de yaşam bitmişti o andan itibaren. Pompeii’de yaşam, duyguların doruk noktasına ulaşmıştı. Zenginlik, şehvet, aç gözlülük… İnsanların benliğini ele geçirmişti bu duygular. Pompeii’de yaşam, artık çöküşün son noktasına kadar yükselerek ilerlemişti. 1790 da bir çiftçinin tarlasını sürerken, rastladığı kalıntılar, yapılan kazılarla ortaya çıkarıldı. Yanardağ atıklarının şehri tamamen kaplaması nedeniyle, günümüze dek mükemmel korunmuş Pompeii’de, Roma İmparatorluğunun yaşantısını, ulaştığı uygarlık düzeyini görmek mümkün.. Tiyatro, dükkânlar, fırınlar, zengin ve fakirlerin evleri neredeyse 2000 yıl önceki haliyle durmakta. Hatta taşlaşmış insanlar yaşamlarının son anlarında heykel gibi durmaktalar. İki şehrin üzerini 20–30 metre yüksekliğinde sıcak küller kaplayınca oldukları yerde havasızlık ve kükürt dioksit gazı ile ölenler bugüne heykel şeklinde ulaşmıştır. Patlamanın külleri Anadolu ve Mısır’a kadar etkisini göstermiş ve tüm atmosfere yayılmıştır. Bölgede depremlerin 126.000 yıl önce başladığı saptanmıştır. Verimli kampanya ovası Romalılardan itibaren yerleşim bölgesi olmuş, 79 yılından beri insanlar için korkulu bölge olmasına rağmen, şimdi Napoli halkı tedirgin de olsa burada yaşamaktadır. Plinien türü patlamalar İ.Ö 18300, 16780, 8010, 3360, 1920 İsa’dan sonra 79, 1527 ve 368 yıllarında olmuş. Napoli tetikte bizim beklediğimiz İstanbul depremi gibi. SaNTo ile karar aldık, patlama olasılığı artınca oraya gidip heykel olacağız. İnsanlar Allah’ın gazabına karşı tedbir almak için araştırmalarını sürdürüyor. Biz ise İstanbul’ da 26 Ağustos’u çoktan unutup azıp duruyoruz. Çıplak heykeller, cinsel öğeler içeren freskler ortaya çıkınca dinler; Vezüv yanardağının patlamasını, insanların sapkınlıklarına bağlamışlardır. Cinsel ilişki sırasında istifini bozmayan çiftler, taşlaşmış olarak korunmuşlar ve “Allah’ın insanı taş yapacağı” deyimi son yüzyılda ortaya çıkmıştır. About Latest Posts TAYFUN EREN BAGCIHayalleri Olan İnsan, DURDURULAMAZ! Latest posts by TAYFUN EREN BAGCI (see all) Piaff Diğer Ürün Grupları - 29 Nisan 2018 Evde Ek İş - 23 Ağustos 2016 Piaff Networking Ev Hanımlarına Para Kazandırıyor - 16 Ağustos 2016 Powered by Starbox
Örgü Atkı-Bere
Yandaki bere-atkı modeli SELANİK Örgü Tekniği ile yapılmıştır. SELANİK ‘in nasıl örüldüğünü BURAYA tıklayarak resimli anlatımla öğrenebilirsiniz:  (Bu linkler sizi kurdelenakisin ana blogumuza yönlendirecektir)               metatag: kurdele, kurdele nakışı, kurdela, kurdele nakisi, kurdele nakisin, kurdele nakışın, ikbal bağcı, tayfun eren bağcı, salon takımı, oda takımı, mutfak takımı, el işi, el yapımı, kadınlara özel, hobi, eğlence, bohaca, bohça, dağmat bohçası, çeyiz, ceyız, evlilik hazırlığı, tel kırma, tel kırma teknikleri, kurdele nakışı nasıl yapılır, kurdele nakışı yapımı, kurdelem, nakış, bedava site, google arama, örnek, adsense, google adsense, google reklamları, boncuk, boncuk işi, nişan tepsisi, tepsi örtüsü, yüzük tepsisi, salon takımı, oda takımı, ikbal bağcı,       Tek yetkili resmi satış sitesi olan türkiye cialis disbirötör satış sitesi.Uygun fiyatlarda viagra bulabileceğiniz resmi satış sitesi.En iyi levitra ereksiyon hapı bulabileceğiniz yetkili satış sitesi. About Latest Posts TAYFUN EREN BAGCIHayalleri Olan İnsan, DURDURULAMAZ! Latest posts by TAYFUN EREN BAGCI (see all) Piaff Diğer Ürün Grupları - 29 Nisan 2018 Evde Ek İş - 23 Ağustos 2016 Piaff Networking Ev Hanımlarına Para Kazandırıyor - 16 Ağustos 2016 Powered by Starbox